Придбай смартрегулятор DEVIregTMTouch та отримай планшет у подарунок

Придбай смартрегулятор DEVIregTMTouch та отримай планшет у подарунок

З 1 серпня по 31 жовтня 2014 року у мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» відбудеться акція від виробника систем «Тепла підлога» DEVI для покупців смартрегуляторівDEVIregTMTouch.

DEVIregTMTouch – найсучасніший та найпопулярніший в Україні та світі терморегулятор для керування системою «Тепла підлога», що дозволяє створити індивідуальні комфортні умови у будь-якому приміщенні та відповідає вимогам енергоефективності. Показники енергозбереження DEVIregTMTouchдо 12% перевищують показники його аналогів.

Для участі в акції необхідно придбати смартрегулятор в одному з гіпермаркетів «Епіцентр», сфотографувати та відправити фото чека ісвій номер телефону на e-mail: dtouch@devi.com. Чек візьме участь у розіграші планшета, який відбудеться на початку наступного місяця. Приз буде переданий переможцю лише за наявності оригіналу чеку. Розіграш призу буде проведено за допомогоюwww.random.org. Протягом акції розіграш планшету відбудеться тричі – у вересні, жовтні та листопаді.

Деталі акції – на сайті www.devi.ua.

Додаткова інформація про DEVIregTMTouch
DEVIregTMTouch дуже надійний і не потребує обслуговування.  На нього розповсюджується найкраща гарантія – 5 років. Для встановлення смартрегулятора не потрібні спеціальні навички. Достатньо переглянути відео з монтажу тривалістю 30 секунд, що детально демонструє процес монтажу крок за кроком.Віртуальна модель DEVIregTMTouchє на сайті www.touch.devi.com

Довідка
Торгова марка DEVI була заснована у 1942 році и за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до крупного промислового підприємства, що виробляє та експортує рішення кабельного обігріву у 65 країн світу. У період об’єднання з великою датською промисловою групою Danfoss Group у 2003 році DEVI займала стабільну позицію новатора у галузі кабельних електричних систем обігріву для внутрішніх та зовнішніх установок.
В Україні ТМ DEVI представлена з 1994 року і сьогодні є найбільш популярною у своєму сегменті. У квітні 2011 року в результаті тестування, проведеного Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ", продукція DEVI отримала знак якості "Відмінно".

DEVI надає унікальну 20-річну гарантіюDEVIwarranty на електричні нагрівальні кабелі та мати. Вона розповсюджується не лише на продукцію, але й на вартість монтажу та матеріалу покриття підлоги, за умови виконання робіт авторизованим монтажником при наявності гарантійного сертифікату на обладнання з печаткою компанії-продавця.
 
Контакти:
www.devi.ua
Тел.: +38 044 461 87 02
Факс: +38 044 461 87 07

Комментарии
  • Комментариев пока никто не оставил
Оставить комментарий
Читайте также