Торгова марка DEVIв Україні має свій канал в youtube.com

Торгова марка DEVIв Україні має свій канал в youtube.com

Віднині користувачі та монтажники кабельних нагрівальних систем DEVI мають можливість отримувати необхідну відеоінформацію про продукцію та рекомендації експертів на спеціальній сторінці https://www.youtube.com/user/DEVIukr.
На сторінці "DEVIУкраїна" ви отримаєте інформацію про системи "Тепла підлога", сніготанення та антиобледеніння, електронні терморегулятори та приклади використання продукції.
Далі на каналі "DEVIУкраїна" ви побачите нові ролики про продукцію, коментарі експертів, іншу цікаву та корисну інформацію про DEVI.
Заходьте https://www.youtube.com/user/DEVIukr, дивіться, коментуйте, забирайте собі на стіни у соцмережах та на сайти.

Довідка:
Торгова марка DEVI була заснована у 1942 році и за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до крупного промислового підприємства, що виробляє та експортує рішення кабельного обігріву у 65 країн світу. У період об’єднання звеликою датською промисловою групоюDanfossGroupу 2003 році DEVI займала стабільну позицію новатора угалузі кабельних електричних систем обігріву для внутрішніх тазовнішніх установок.
В Україні ТМ DEVI представлена з 1994 року і сьогодніє найбільш популярноюу своєму сегменті. Уквітні 2011 року в результатітестування, проведеного Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ",продукція DEVI отримала знак якості "Відмінно".

Контакти:
www.devi.ua
Тел.: +38 044 461 87 02
Факс: +38 044 461 87 07

Комментарии
  • Комментариев пока никто не оставил
Оставить комментарий
Читайте также