Реклама

Будівельний інформаційний ресурс domobaza.com – це єдиний в Україні сайт, який пропонує інформацію про об’єкти, які будуються в Києві та інших містах. На нашому порталі розміщена інформація про більше, ніж 4000 об’єктах житлової та комерційної нерухомості.

 

Портал domobaza.com відвідують представники компаній-забудовників, девелоперських, консалтингових та маркетингових агенств. Також він цікавий для сервісних та телекомунікаційних компаній, банківських структур та інвестиційних установ. Володарі торгових, офісних та інших центрів також можуть тут дізнатися для себе багато нової, цікавої та необхідної для бізнесу інформації.

 

Кожен день на domobaza.com заходять сотні людей. Як можна впевнитися на нашому минулому сайті domobaza.info, тема нерухомості та будівництва в Україні затребувана та відвідуваність постійно зростає.

 

Domobaza.com з кожним днем все більше розвивається, збільшуючи свої показники та рейтинги. Оновлення інформації на сайті відбувається щоденно – кожен тиждень ми оновлюємо та додаємо 120-150 нових об’єктів будівництва. Крім цього, на нашому порталі можна ознайомитися з останніми новинами нерухомості, причому, як України, так і всього світу. Наші спеціалісти невпинно працюють над створенням цікавих статей, підготованих на основі достовірних джерел. Крім того, на domobaza.com можна прочитати унікальні аналітичні матеріали, що готуються спеціалістами порталу після відвідування спеціалізованих форумів та конференцій.

 

На сайті domobaza.com існують різні види реклами. Ми робимо все, щоб співпраця з domobaza.com стала для вашого бізнесу вигідним та ефективним просуванням.

 

Банерна реклама.

Це один з найвигідніших та ефективних способів презентації даних. Адже, основну кількість інформації людина сприймає саме через зір. Тому на порталі domobaza.com ви можете замовити розміщення банера, рекламного або іміджевого. Банер буде показуватися на всіх сторінках сайту без виключень. Вартість розміщення наскрізного банера зліва чи справа під панелями меню, а також внизу під матеріалами – 2400 грн./місяць. За три місяці вартість складає 5600 грн.

 

Каталог компаній чи база об’єктів.

Ми пропонуємо розміщення назви вашої компанії чи об’єкта в нашому «Каталозі компаній» чи «Базі об’єктів». Інформація буде знаходитися у відкритому доступі і ви зможете зазначити всі дані, які вважаєте за потрібне, для публікації, в тому числі, контакти та посилання на Інтернет-джерело. Така пропозиція коштує 900 грн. (одноразово) чи 1900 грн. (у випадку, якщо компанія чи об’єкт знаходиться протягом місяця на головній сторінці сайту, а потім переміщується далі). Крім того, у вартість послуги входить розсилка нашим підписникам. Також можна отримати розміщення в якості бонуса при замовленні банера на три місяці. Якщо ви хочете розмістити об’єкт в закритому доступі, то така послуга безкоштовна.

 

Текстова реклама.

На нашому порталі можна розмістити новину чи статтю про вашу компанію чи проєкт. Такі матеріали будуть опубліковані на головній сторінці сайту, а також розіслані підписникам. Вартість такої послуги (якщо є необхідність, будуть розміщені гіперпосилання чи контакти, за якими з вами можна зв’язатися) – 700грн. одноразово, якщо ви надаєте матеріали. У випадку, якщо ви замовляєте банерну рекламу на три місяці, ми розмістимо вашу статтю безкоштовно.

 

Наскрізне seo-посилання.

Вартість такої послуги – 1100грн. за місяць або 2600грн. за три місяці. (всього три позиції, на сьогоднішній день немає жодного вихідного посилання на сайті, що індексується).

 

Ми завжди відкриті до співпраці та готові розглянути інші пропозиції у вигляді реклами.

 

Контакти:

e-mail : office@domobaza.com

Тел.: +380 (44) 224 50 27