Щодо надання відомостей користувачам порталу Domobaza

Щодо надання відомостей користувачам порталу Domobaza

Шановні користувачі порталу Domobaza!

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках інформаційних послуг у вигляді доступу до бази даних будівельних об’єктів надаються також і персональні дані відповідальних осіб, а саме: прізвища, імена, номери мобільних телефонів, адреси електронної пошти. Сукупність таких відомостей є персональними даними та підпадають під вимоги Закону України «Про захист персональних даних». У зв’язку з регламентами Закону, персональні дані не можуть розповсюджуватися третім особам без відома власника персональних даних.

Тому на порталі задіяно систему надання клієнтам персональних даних , а саме номерів мобільних телефонів, з дотриманням усіх вимог та регламентів чинного законодавства. Таким чином, відповідальних осіб, зазначених у відомостях будівельних об’єктів, поінформовано про надання відомостей про них дійсним клієнтам порталу Domobaza для направлення інформації з метою подальшої взаємовигідної співпраці.

Номери мобільних телефонів відповідальних осіб, які зазначено у відомостях будівельних об’єктів, надаються за запитом у напівавтоматичному режимі.

Для отримання номера телефону відповідальної особи необхідно:

1)      натиснути на слово «За запитом» біля прізвища та імені відповідальної особи, зазначеної в картці об’єкта;
2)      після обробки запиту співробітниками інформаційного центру, номер буде направлено на адресу електронної пошти клієнта.

Електронний лист міститиме номер телефону відповідно до запиту, прізвище та ім’я відповідальної особи та посилання на об’єкт, за яким зроблено запит. Регламент обробки запитів і, відповідно, направлення відомостей складає не більше 30 хвилин.

Також просимо звернути увагу, що партнери порталу Domobaza, відповідальні особи, зазначені у відомостях об’єктів, розміщуючи свої контактні відомості та надаючи згоду на їхнє розповсюдження, очікують у відповідь чіткі, сформульовані цільові пропозиції, згідно з описаними потребами. Цінуйте свій час та час інших людей!

Бажаємо ефективної роботи з порталом Domobaza!

Комментарии
  • Комментариев пока никто не оставил
Оставить комментарий
Читайте также